Over ons

Optimaal van Bruto naar Netto

Met BruNetto ontzorgen wij jouw bedrijf volledig op vlak van een accurate loonberekening en loonadministratie zodat jij jou voor de volle 100% kan concentreren op jouw core business. Wij staan werkgevers en zelfstandigen persoonlijk en flexibel bij in een 360-graden begeleiding: van de opstart tot de eerste aanwerving, van loonoptimalisatie tot de volledige juridische begeleiding. BruNetto onderscheidt zich met zijn proactieve en persoonlijke aanpak en focust zich enkel op de KMO-markt.

Ons fantastisch team

Matthias

matthias@brunetto.be

Laura

laura@brunetto.be

Evelien

evelien@brunetto.be

Sylvia

sylvia@brunetto.be

Lotte

lotte@brunetto.be

Karen

karen@brunetto.be

Carolien

carolien@brunetto.be

Sara

sara@brunetto.be

Stéphanie

stephanie@pionierhr.be

Matthias Sergoyne

Bestuurder & expert partners

Brunetto BV

 

Gentsesteenweg 64
1730 Asse (Place2Work)

02 790 65 29

info@brunetto.be

BTW: 0718.866.505

IBAN: BE10.1431.0696.1904